Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 252

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Харків 252 2/02-30/03, 2/06-30/07, 2/09-30/10/2021 по парних; 1/04-31/05, 1-31/08, 1/11-11/12/2021 по непарних 13:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 20:03
Херсон 21:03 21:13
Снігурівка 22:03 22:05
Березнегувате 22:41 22:43
Біла Криниця 23:08 23:10
Високопілля 23:40 23:42
Апостолове 00:10 00:35
Кривий Ріг-Головний 01:15 02:01
Кам'янське-Пас. 04:21 04:23
Дніпро-Головний 04:55 05:22
Синельникове-2 06:26 06:28
Павлоград-1 07:00 07:02
Лозова-Пас. 08:01 08:03
Харків-Пас. 09:57

Розклад у зворотньому напрямку