Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 796

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Лиман 796 2/07-10/10/2021 по 5,6,7 днях тижня 6:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 06:23
Синельникове-2 07:00 07:02
Павлоград-1 07:31 07:33
Лозова-Пас. 08:19 08:21
Харків-Пас. 10:02 10:22
Ізюм 12:20 12:22
Святогірськ 12:45 12:47
Лиман 13:11

Розклад у зворотньому напрямку