Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 804

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Львів 804 19/06-30/10/2021 щоденно 2:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 06:45
Здолбунів-Пас. 06:58 07:00
Дубно 07:32 07:34
Броди 08:16 08:18
Красне 08:49 08:50
Задвір'я 09:01 09:02
Підзамче 09:24 09:25
Львів 09:36