Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 96

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Черкаси 96 ("ТЯСМИН") 2/07-30/10/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:30
Підзамче 14:42 14:44
Красне 15:16 15:18
Злочів 15:41 15:43
Тернопіль-Пас. 16:38 16:43
Підволочиськ 17:33 17:35
Волочиськ 17:45 17:47
Хмельницький 18:45 19:16
Жмеринка-Пас. 20:50 21:12
Вапнярка 22:18 22:38
Кирнасівка 23:04 23:06
Ладижин 23:29 23:37
Губник 23:58 00:01
Зятківці 00:15 00:17
Кублич 00:37 00:39
Христинівка 01:18 01:28
Поташ 01:59 02:04
Тальне 02:47 02:50
Звенигородка 03:21 03:24
Багачеве 03:33 03:36
Шпола 04:07 04:10
Ім.тараса Шевченка 05:10 05:48
Черкаси 06:35