Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Ужгород 829 4/06-30/10/2021 щоденно, крім вівторка 5:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:50
Миколаїв-Дністровський 17:32 17:33
Стрий 17:56 17:58
Сколе 18:28 18:30
Тухля 18:48 18:50
Славське 19:02 19:04
Лавочне 19:16 19:17
Опорець 19:22 19:23
Воловець 19:54 19:56
Свалява 20:26 20:28
Карпати 20:37 20:38
Мукачево 20:55 21:01
Батьово-Пас. 21:31 21:33
Ужгород 22:22