Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Одеса 136 13/12/2020-27/03/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3; додатково 4,6,8,10/03/2021 18:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 15:35
Снятин 16:16 16:18
Заболотів 16:36 16:38
Коломия 17:00 17:05
Івано-Франківськ 18:13 18:23
Ходорів 19:53 19:57
Львів 21:19 21:41
Тернопіль-Пас. 23:50 23:56
Волочиськ 00:55 00:57
Хмельницький 01:50 01:55
Деражня 02:24 02:26
Жмеринка-Пас. 03:26 03:48
Вапнярка 04:54 04:56
Крижопіль 05:14 05:16
Кодима 06:00 06:02
Подільськ 06:55 07:15
Затишшя 08:06 08:08
Роздільна-1 08:55 08:57
Одеса-Головна 10:01

Розклад у зворотньому напрямку