Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 231

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Генічеськ 231 11/06-7/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 27:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 14:42
Галич 15:19 15:21
Ходорів 16:08 16:10
Львів 17:28 17:48
Красне 18:37 18:50
Броди 19:19 19:21
Радивилів 19:31 19:49
Дубно 20:31 20:33
Кривин 22:14 22:16
Славута-1 22:33 22:35
Шепетівка 22:58 23:00
Полонне 23:33 23:35
Бердичів 00:43 00:45
Козятин-1 01:10 01:39
Миронівка 04:22 04:24
Ім.тараса Шевченка 05:57 06:14
Знам'янка-Пас. 07:51 07:56
Олександрія 08:38 08:41
П'ятихатки 09:58 10:00
Кам'янське-Пас. 10:57 10:59
Дніпро-Головний 11:35 11:55
Синельникове-1 13:10 13:12
Запоріжжя-1 14:05 14:10
Мелітополь-Пас. 15:51 16:11
Тащенак 16:25 16:27
Якимівка 16:39 16:41
Сокологірне 16:59 17:01
Партизани 17:19 17:21
Новоолексіївка 17:33 17:35
Генічеськ 17:50