Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Маріуполь 142 16/05-10/09/2021 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:50
Одеса-Східна 19:18 19:19
Колосівка 20:57 21:22
Миколаїв Пас. 23:02 23:22
Херсон 00:21 00:46
Снігурівка 01:36 01:38
Біла Криниця 02:36 02:38
Високопілля 03:35 03:44
Апостолове 04:14 04:36
Чортомлик 05:22 05:24
Нікополь 05:51 05:56
Марганець 06:21 06:23
Дніпробуд-2 07:25 07:27
Запоріжжя-1 08:03 08:13
Молочанськ 10:43 10:45
Великий Токмак 10:58 11:00
Верхній Токмак-2 11:44 11:46
Комиш-Зоря 12:26 12:28
Розівка 12:57 12:59
Зачатівська 13:15 13:17
Хлібодарівка 13:36 13:38
Волноваха 14:00 14:20
Маріуполь 15:45