Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 150

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Полтава 150 18,20/08/2021 17:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:47 20:10
Красне 20:50 20:52
Шепетівка 23:44 23:59
Київ-Пас. 04:05 04:25
Дарниця 04:46 04:48
Бориспіль 05:05 05:16
Гребінка 06:29 06:31
Лубни 07:01 07:03
Ромодан 07:38 08:03
Миргород 08:35 08:37
Яреськи 09:00 09:02
Полтава-Київська 10:09 10:12
Полтава-Півд. 10:38