Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 130

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Кременчук 130 18,20/08/2021 17:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:47 20:10
Красне 20:50 20:52
Шепетівка 23:44 23:59
Київ-Пас. 04:05 04:25
Дарниця 04:46 04:48
Бориспіль 05:05 05:16
Гребінка 06:29 06:31
Лубни 07:01 07:03
Ромодан 07:38 08:11
Хорол 08:37 08:39
Веселий Поділ 08:59 09:01
Глобине 09:29 09:32
Кременчук-Пас. 10:15