Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 149

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Полтава Івано-Франківськ 149 17,19/08/2021 17:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Полтава-Півд. 15:23
Полтава-Київська 16:00 16:03
Миргород 17:21 17:23
Ромодан 17:49 18:18
Лубни 18:51 18:53
Гребінка 19:26 19:29
Бориспіль 20:50 20:52
Дарниця 21:11 21:13
Київ-Пас. 21:33 22:03
Шепетівка 02:19 02:39
Красне 05:28 05:30
Львів 06:15 06:35
Ходорів 07:40 07:42
Галич 08:23 08:27
Івано-Франківськ 08:56