Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 203

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернігів Одеса 203 17/06-29/07, 3-29/08/2021 по непарних; 3,5/09/2021 13:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернігів 21:58
Ніжин 23:00 23:44
Дарниця 00:57 00:59
Київ-Пас. 01:17 01:37
Фастів-1 02:34 02:36
Козятин-1 03:54 03:56
Вінниця 04:55 05:00
Жмеринка-Пас. 05:50 06:05
Вапнярка 07:11 07:13
Одеса-Головна 11:33

Розклад у зворотньому напрямку