Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 214

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Суми 214 16/06-6/09/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 16:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 13:33
Вапнярка 17:45 17:47
Жмеринка-Пас. 18:54 19:09
Вінниця 19:54 20:00
Козятин-1 20:58 21:00
Фастів-1 22:42 23:18
Київ-Пас. 00:17 00:32
Дарниця 00:52 00:54
Ніжин 02:12 02:27
Бахмач-Пас. 03:17 03:19
Конотоп-Пас. 03:42 03:47
Путивль 04:31 04:33
Ворожба 05:04 05:24
Білопілля 05:36 05:38
Суми 06:23

Розклад у зворотньому напрямку