Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 213

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Суми Одеса 213 15/06-5/09/2021 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Суми 19:34
Білопілля 20:21 20:23
Ворожба 20:35 20:55
Путивль 21:24 21:26
Конотоп-Пас. 22:06 22:10
Бахмач-Пас. 22:32 22:34
Ніжин 23:24 23:44
Дарниця 00:57 00:59
Київ-Пас. 01:17 01:37
Фастів-1 02:34 02:36
Козятин-1 03:54 03:56
Вінниця 04:55 05:00
Жмеринка-Пас. 05:50 06:05
Вапнярка 07:11 07:13
Одеса-Головна 11:33

Розклад у зворотньому напрямку