Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 144

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Київ 144 17,19/08/2021 12:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:47 20:10
Красне 20:50 20:52
Злочів 21:14 21:16
Зборів 21:34 21:36
Тернопіль-Пас. 22:12 22:17
Підволочиськ 23:02 23:04
Волочиськ 23:13 23:15
Хмельницький 00:12 00:27
Деражня 00:54 00:56
Браїлів 01:55 01:57
Вінниця 02:26 02:31
Калинівка-1 02:49 02:51
Козятин-1 03:24 03:26
Фастів-1 04:35 04:37
Київ-Пас. 05:30

Розклад у зворотньому напрямку