Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 143

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Івано-Франківськ 143 16,18/08/2021 12:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:21
Фастів-1 21:16 21:18
Козятин-1 22:28 22:30
Калинівка-1 23:06 23:08
Вінниця 23:26 23:31
Браїлів 00:01 00:03
Деражня 01:00 01:02
Хмельницький 01:33 01:48
Волочиськ 02:48 02:50
Підволочиськ 03:00 03:03
Тернопіль-Пас. 03:53 03:58
Зборів 04:37 04:39
Злочів 05:00 05:03
Красне 05:28 05:30
Львів 06:15 06:35
Ходорів 07:40 07:42
Галич 08:23 08:27
Івано-Франківськ 08:56

Розклад у зворотньому напрямку