Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 16,17,19/08/2021 25:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 17:27
Херсон 18:24 18:34
Снігурівка 19:28 19:30
Біла Криниця 20:25 20:27
Високопілля 20:58 21:00
Апостолове 21:28 21:50
Кривий Ріг-Головний 22:27 22:32
Долинська 00:24 00:26
Ім.тараса Шевченка 02:56 03:24
Миронівка 05:05 05:07
Біла Церква 06:08 06:10
Козятин-1 08:00 08:43
Бердичів 09:09 09:11
Полонне 10:16 10:18
Шепетівка 10:52 10:56
Славута-1 11:20 11:22
Кривин 11:37 11:39
Дубно 12:50 12:52
Радивилів 13:38 13:41
Броди 13:50 13:53
Підзамче 15:07 15:09
Львів 15:20 16:05
Бурштин 17:41 17:46
Галич 18:00 18:04
Івано-Франківськ 18:47

Розклад у зворотньому напрямку