Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 134 18,19,21/08/2021 24:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 05:03
Галич 05:45 05:47
Бурштин 06:00 06:03
Львів 08:35 09:00
Підзамче 09:12 09:14
Броди 10:20 10:22
Радивилів 10:31 10:33
Дубно 11:06 11:08
Кривин 12:32 12:34
Славута-1 12:50 12:52
Шепетівка 13:16 13:21
Полонне 13:54 13:56
Бердичів 15:13 15:15
Козятин-1 15:43 16:05
Біла Церква 17:50 17:52
Миронівка 18:45 18:47
Ім.тараса Шевченка 20:20 20:35
Долинська 23:02 23:04
Кривий Ріг-Головний 00:48 01:03
Апостолове 01:41 02:04
Високопілля 02:30 02:32
Біла Криниця 03:07 03:09
Снігурівка 04:05 04:07
Херсон 04:55 05:00
Миколаїв Пас. 05:58

Розклад у зворотньому напрямку