Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Одеса 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") 18,20/08/2021 11:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 23:28
Красне 00:08 00:10
Злочів 00:32 00:34
Тернопіль-Пас. 01:28 01:33
Підволочиськ 02:23 02:25
Волочиськ 02:35 02:37
Хмельницький 03:30 03:34
Жмеринка-Пас. 05:02 05:26
Рахни 06:03 06:05
Вапнярка 06:38 06:40
Рудниця 07:08 07:10
Кодима 07:30 07:32
Подільськ 08:25 08:45
Роздільна-1 10:20 10:22
Одеса-Головна 11:24

Розклад у зворотньому напрямку