Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 241

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Одеса 241 9/09-1/10/2021 по непарних 15:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 17:36
Лихачове 18:57 18:59
Краснопавлівка 19:22 19:24
Лозова-Пас. 19:51 19:53
Варварівка 20:27 20:29
Павлоград-1 20:47 20:49
Синельникове-2 21:21 21:23
Дніпро-Головний 22:00 22:24
Кам'янське-Пас. 22:54 22:56
Олександрія 01:11 01:13
Знам'янка-Пас. 01:53 02:16
Кропивницький 03:00 03:03
Плетений Ташлик 03:45 03:47
Новоукраїнка 04:02 04:04
Помічна 04:19 04:21
Южноукраїнська 05:12 05:14
Вознесенськ 05:41 05:43
Одеса-Головна 08:54