Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 357

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тернопіль, Рахів 357 ("ГУЦУЛЬЩИНА") 11/06-30/10/2021 щоденно 17:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:02
Фастів-1 15:55 15:57
Вінниця 18:00 18:05
Хмельницький 19:54 20:09
Тернопіль-Пас. 21:56 22:32
Теребовля 23:23 23:25
Хоростків 23:50 23:52
Копичинці 00:12 00:14
Чортків 00:45 00:47
Товсте 01:35 01:37
Заліщики 02:20 02:22
Стефанешти 02:48 02:50
Городенка-Завод 03:32 03:34
Гвіздець 04:18 04:20
Коломия 05:00 05:26
Яремче 06:24 06:29
Татарів 06:55 06:57
Ворохта 07:10 07:15
Ясіня 07:51 07:55
Кваси 08:09 08:12
Рахів 08:42