Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Білгород-Дністровський Чернівці 136 7-10/06, 10-13/08/2021 щоденно 18:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Білгород-Дністровський 14:19
Бугаз 14:39 14:44
Кароліно-Бугаз 14:58 15:03
Аккаржа 15:33 15:35
Одеса-Головна 16:15 16:35
Роздільна-1 17:38 17:40
Затишшя 18:27 18:29
Подільськ 19:20 19:35
Кодима 20:26 20:28
Крижопіль 21:01 21:03
Вапнярка 21:23 21:25
Жмеринка-Пас. 22:27 22:47
Деражня 23:45 23:47
Хмельницький 00:18 00:23
Волочиськ 01:22 01:24
Тернопіль-Пас. 02:18 02:53
Чернівці 08:21

Розклад у зворотньому напрямку