Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Білгород-Дністровський 136 8-11/06, 10-13/08/2021 щоденно 19:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 16:10
Тернопіль-Пас. 22:05 22:40
Волочиськ 23:39 23:41
Хмельницький 00:45 00:50
Деражня 01:27 01:29
Жмеринка-Пас. 02:39 03:03
Вапнярка 04:24 05:10
Крижопіль 05:28 05:30
Кодима 06:00 06:02
Подільськ 06:55 07:15
Затишшя 08:06 08:08
Роздільна-1 08:54 08:56
Одеса-Головна 09:58 10:18
Аккаржа 10:56 10:59
Кароліно-Бугаз 11:22 11:27
Бугаз 11:43 11:48
Білгород-Дністровський 12:07

Розклад у зворотньому напрямку