Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Львів, Рахів 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") з 29/03/2021 по непарних (крім 19,23,29/06, 17,19/08/2021), при двох непарних 29,1,3 20:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:18
Роздільна-1 19:21 19:23
Подільськ 20:58 21:13
Кодима 22:09 22:11
Рудниця 22:35 22:37
Вапнярка 23:11 23:13
Рахни 23:45 23:47
Жмеринка-Пас. 00:21 00:46
Хмельницький 02:14 02:19
Волочиськ 03:19 03:21
Підволочиськ 03:31 03:33
Тернопіль-Пас. 04:19 04:24
Злочів 05:19 05:21
Красне 05:46 05:49
Львів 06:35 08:04
Івано-Франківськ 10:17 10:37
Яремче 11:59 12:04
Микуличин 12:18 12:20
Татарів 12:34 12:36
Ворохта 12:50 12:56
Ясіня 13:35 13:39
Кваси 13:53 13:56
Рахів 14:22