Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 20/05/2021 16:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 17:14
Одеса-Східна 17:43 17:45
Веселинове 19:47 19:49
Вознесенськ 20:23 20:26
Южноукраїнська 20:57 20:59
Помічна 21:47 21:50
Новоукраїнка 22:07 22:09
Плетений Ташлик 22:26 22:28
Кропивницький 23:02 23:07
Знам'янка-Пас. 00:02 00:33
Олександрія 01:16 01:18
П'ятихатки 02:35 02:37
Вільногірськ 02:57 02:59
Кам'янське-Пас. 03:38 03:40
Дніпро-Головний 04:11 04:36
Синельникове-2 05:17 05:19
Павлоград-1 05:50 05:52
Лозова-Пас. 06:53 06:55
Барвінкове 07:43 07:45
Слов'янськ 08:17 08:24
Краматорськ 08:38 08:43
Дружківка 08:54 08:56
Костянтинівка 09:17