Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бахмут Львів 142 14,16,17,31/05; 1,3,4,6,7/06/2021 29:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бахмут 23:25
Сіль 23:40 23:42
Сіверськ 00:01 00:03
Лиман 00:25 00:30
Святогірськ 01:00 01:03
Ізюм 01:36 01:38
Балаклія 02:22 02:23
Харків-Пас. 03:36 04:01
Полтава-Київська 06:22 06:54
Яреськи 07:43 07:48
Миргород 08:58 09:06
Лубни 09:57 09:59
Гребінка 10:36 10:56
Бориспіль 12:21 12:23
Дарниця 12:47 12:49
Київ-Пас. 13:09 13:34
Фастів-1 14:28 14:30
Житомир 16:09 16:32
Коростень 18:04 18:25
Білокоровичі 19:20 19:22
Олевськ 20:01 20:03
Остки 20:24 20:25
Рокитне-Волинське 20:40 20:42
Томашгород 20:57 21:00
Клесів 21:14 21:17
Сарни 21:46 21:53
Антонівка 22:18 22:22
Рафалівка 22:48 22:51
Вараш 22:58 22:59
Чарторийськ 23:05 23:07
Маневичі 23:26 23:31
Ковель-Пас. 00:28 00:33
Турійськ 00:59 01:00
Володимир-Волинський 01:30 01:33
Іваничі 02:01 02:04
Сокаль 02:30 02:33
Червоноград 02:45 02:47
Соснівка 03:07 03:09
Підзамче 04:20 04:22
Львів 04:32