Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 270

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Лисичанськ 270 2/09-30/10/2021 по парних (крім 20,22,26,28,30/09, 4,6,10,12,14/10/2021) 20:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 19:21
Одеса-Східна 19:48 19:50
Вознесенськ 22:18 22:21
Южноукраїнська 22:52 22:54
Помічна 23:41 23:45
Новоукраїнка 00:01 00:03
Кропивницький 01:00 01:12
Знам'янка-Пас. 02:04 02:25
Користівка 02:55 02:57
Павлиш 03:27 03:29
Кременчук-Пас. 03:57 04:20
Полтава-Півд. 06:03 06:23
Коломак 07:12 07:14
Люботин 08:02 08:04
Харків-Пас. 08:34 09:15
Чугуїв 10:17 10:20
Куп'янськ-Вузл. 11:47 12:17
Сватове 14:02 14:04
Кабанне 14:26 14:28
Кремінне 14:49 14:51
Рубіжне 15:06 15:11
Лисичанськ 15:34

Розклад у зворотньому напрямку