Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 59

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Одеса 59 ("ЧАЙКА") 2/06-30/07, 2/09-30/10/2021 по парних; 1-31/08, з 1/11/2021 по непарних 13:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 22:40
Люботин 23:13 23:15
Коломак 00:05 00:06
Полтава-Півд. 00:54 01:14
Кременчук-Пас. 02:54 03:17
Павлиш 03:50 03:52
Користівка 04:20 04:28
Знам'янка-Пас. 05:00 05:23
Кропивницький 06:10 06:20
Новоукраїнка 07:19 07:21
Помічна 07:36 07:38
Южноукраїнська 08:29 08:31
Вознесенськ 09:00 09:03
Одеса-Східна 11:32 11:34
Одеса-Головна 12:10