Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 53

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 53 ("СКІФІЯ") 11-29/05/2021 щоденно 11:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 19:10
Кам'янське-Пас. 19:50 19:52
Верхівцеве 20:21 20:23
П'ятихатки 21:02 21:37
Олександрія 22:52 22:54
Знам'янка-Пас. 23:32 23:55
Кропивницький 00:43 00:48
Новоукраїнка 01:50 01:52
Помічна 02:08 02:11
Южноукраїнська 03:01 03:03
Вознесенськ 03:31 03:34
Одеса-Східна 06:11 06:13
Одеса-Головна 06:48