Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація щодо маршруту

від станції Київ-Пас. (Україна) до станції Харків-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Періодичність з початкової станції маршруту Станція вiдпр. Час приб. Час вiдпр. Станція приб. Час приб. Час вiдпр.
775 безпересадковий вагон Херсон Харків 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 щоденно Київ-Пас. 23:21 00:20 Харків-Пас. 09:00
765 безпересадковий вагон Херсон Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 8-11/04, 15-18/04, 22-25/04/2019 Київ-Пас. 23:14 00:20 Харків-Пас. 09:00
776 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") Київ Харків з 1/04/2019 щоденно Київ-Пас. 00:20 Харків-Пас. 09:00
17 ("МРІЯ") Ужгород Харків з 26/04/2019 по парних, при двох непарних 30, 1, 2, 4 Київ-Пас. 01:36 01:56 Харків-Пас. 08:39
17 ("МРІЯ") Ужгород Харків 2-24/04/2019 по парних Київ-Пас. 01:40 02:00 Харків-Пас. 08:39
112 Львів Харків 26, 28, 30/04/2019 Київ-Пас. 03:38 04:06 Харків-Пас. 13:28
112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") Львів Харків 2, 4, 6/05/2019 Київ-Пас. 03:38 04:06 Харків-Пас. 13:28
112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") Львів Харків 1, 5, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 23, 27/05/2019 Київ-Пас. 03:38 04:06 Харків-Пас. 13:28
112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") Львів Харків з 31/03/2019 по непарних ( крім 15, 17/04, 1, 5, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 23, 27/05/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 Київ-Пас. 03:38 04:06 Харків-Пас. 13:28
112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") Львів Харків 15, 17/04/2019 Київ-Пас. 03:38 04:06 Харків-Пас. 13:28
1 Івано-Франківськ Костянтинівка з 26/04/2019 по парних, при двох непарних 28, 30, 2 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:16 11:37
16 ("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО") Рахів Харків 31/03/2019; з 5/04/2019 непарних (крім 5-23/04/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:16
16 ("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО") Рахів Харків 5-23/04/2019 непарних (крім 15, 17/04/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 Київ-Пас. 04:19 04:39 Харків-Пас. 11:16
16 ("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО") Рахів Харків 15, 17/04/2019 Київ-Пас. 04:19 04:39 Харків-Пас. 11:18
1 Івано-Франківськ Костянтинівка 16, 18/04/2019 Київ-Пас. 04:19 04:39 Харків-Пас. 11:18 11:37
1 Івано-Франківськ Костянтинівка 6-24/04/2019 по парних (крім 16, 18/04/2019) Київ-Пас. 04:19 04:39 Харків-Пас. 11:16 11:37
164 Київ Харків 27/04, 1/05/2019 Київ-Пас. 05:37 Харків-Пас. 13:45
142 Львів Бахмут з 31/03/2019 щоденно, крім 15-18, 22/04, 1, 2, 5-7, 9, 10, 12-16, 19-23, 26, 27/05/2019 Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 14:25 14:50
142 Львів Лиман 22/04/2019 Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 14:25 14:50
142 Львів Бахмут 1, 2, 5-7, 9, 10, 12-16, 19-23, 26, 27/05/2019 щоденно Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 15:45 16:10
142 Львів Бахмут 15-18/04/2019 щоденно Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 14:25 14:50
722 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 16, 17, 18, 19/04/2019 Київ-Пас. 06:45 Харків-Пас. 11:34
722 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків 16, 17, 18, 19/04/2019 Київ-Пас. 06:45 Харків-Пас. 11:36
45 Ужгород Лисичанськ 7/05/2019 Київ-Пас. 11:46 12:06 Харків-Пас. 22:07 22:45
45 Ужгород Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 1-24/04, 7/05/2019 Київ-Пас. 11:46 12:06 Харків-Пас. 22:07 22:45
45 Ужгород Лисичанськ 2-24/04/2019 щоденно, крім 3, 9, 10, 21/04/2019 Київ-Пас. 11:51 12:11 Харків-Пас. 22:07 22:45
45 Ужгород Лисичанськ 1, 3, 9, 10, 21/04/2019 Київ-Пас. 11:55 12:15 Харків-Пас. 22:07 22:45
724 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків 15, 16, 17, 20, 21/05/2019 Київ-Пас. 13:12 Харків-Пас. 18:16
724 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 15-17, 20-24, 27-31/05/2019 Київ-Пас. 13:25 Харків-Пас. 18:13
724 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31/05/2019 Київ-Пас. 13:25 Харків-Пас. 18:16
370 Київ Баку з 1/04/2019 по понеділках Київ-Пас. 14:50 Харків-Пас. 22:40 23:26
720 (РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС) Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 16, 17/04/2019; відмінено 15, 29/04, 14-17, 20, 21, 28/05, 11, 25/06, 9, 23/07, 6, 20/08, 3, 17/09, 1, 15, 29/10, 12, 26/11/2019 Київ-Пас. 16:25 Харків-Пас. 23:42
720 (РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС) Київ Харків 16, 17/04/2019 Київ-Пас. 16:25 Харків-Пас. 23:42
726 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків з 31/03/2019 щоденно Київ-Пас. 18:02 Харків-Пас. 22:47
124 Київ Костянтинівка з 31/03/2019 щоденно Київ-Пас. 21:20 Харків-Пас. 06:42 07:08
64 ("ОБЕРІГ") Київ Харків 21, 22, 23/05/2019 Київ-Пас. 23:05 Харків-Пас. 05:57
64 ("ОБЕРІГ") Київ Харків з 31/03/2019 щоденно, крім 5-7, 9, 10, 12-16, 19, 20-23/05/2019 Київ-Пас. 23:05 Харків-Пас. 05:57
64 ("ОБЕРІГ") Київ Харків 5-7, 9, 10, 12-16, 19, 20/05/2019 щоденно Київ-Пас. 23:05 Харків-Пас. 06:04
138 Хмельницький Лисичанськ 21, 22, 23/05/2019 Київ-Пас. 22:52 23:12 Харків-Пас. 07:52 08:20
138 Хмельницький Лисичанськ 13-16/05/2019 щоденно Київ-Пас. 22:52 23:12 Харків-Пас. 07:52 08:20
138 Хмельницький Лисичанськ з 31/03/2019 щоденно, крім 13-16, 21-23/05/2019 Київ-Пас. 22:52 23:12 Харків-Пас. 07:52 08:20

Розклад у зворотньому напрямку
Пошук проїзду з однією пересадкою