Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація щодо маршруту

від станції Київ-Пас. (Україна) до станції Харків-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Періодичність з початкової станції маршруту Станція вiдпр. Час приб. Час вiдпр. Станція приб. Час приб. Час вiдпр.
776 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") Київ Харків 29/09-12/10/2019 щоденно Київ-Пас. 00:20 Харків-Пас. 09:00
765 безпересадковий вагон Херсон Харків 28/09, 30/09, 2, 4, 6, 8, 10, 11/10/2019 щоденно Київ-Пас. 23:14 00:20 Харків-Пас. 09:00
765 безпересадковий вагон Херсон Харків 31/03-26/10/2019 щоденно (крім 17-28/09, 30/09, 2, 4, 6, 8, 10, 11/10/2019); відмінено 29/09, 1, 3, 5, 7, 9, 17, 19, 21, 23, 25/10/2019 Київ-Пас. 23:14 00:20 Харків-Пас. 09:00
776 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") Київ Харків з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 00:20 Харків-Пас. 09:00
765 безпересадковий вагон Херсон Харків з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 23:14 00:20 Харків-Пас. 09:00
776 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") Київ Харків 18-28/09/2019 щоденно Київ-Пас. 00:20 Харків-Пас. 09:10
765 безпересадковий вагон Херсон Харків 17-27/09/2019 щоденно Київ-Пас. 23:14 00:20 Харків-Пас. 09:10
776 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") Київ Харків 1/04-26/10/2019 щоденно, крім 18/09-12/10/2019 Київ-Пас. 00:20 Харків-Пас. 09:00
17 ("МРІЯ") Ужгород Харків з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30, 1, 2, 4 Київ-Пас. 01:36 01:56 Харків-Пас. 08:39
17 ("МРІЯ") Ужгород Харків 26/04-26/10/2019 по парних, крім 16, 18, 20/09/2019; при двох непарних 30, 1, 2, 4 Київ-Пас. 01:36 01:56 Харків-Пас. 08:39
17 ("МРІЯ") Чоп Харків 16, 18, 20/09/2019 Київ-Пас. 01:36 01:56 Харків-Пас. 08:39
112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") Львів Харків 25/09-25/10/2019 по непарних (крім 17, 21, 23/10/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 Київ-Пас. 03:38 04:06 Харків-Пас. 13:28
112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") Львів Харків 17, 21, 23/10/2019 Київ-Пас. 03:38 04:06 Харків-Пас. 14:05
112 ("СЛОБОЖАНЩИНА") Львів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3, 5 Київ-Пас. 03:38 04:06 Харків-Пас. 13:28
1 Івано-Франківськ Костянтинівка 24/10/2019 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:16 11:37
16 ("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО") Рахів Харків з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3, 5 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:16
16 ("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО") Рахів Харків 5/04-25/10/2019 по непарних (крім 17, 19/09, 17, 21, 23/10/2019), при двох непарних 29, 31, 3, 5 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:16
16 ("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО") Рахів Харків 17, 21, 23/10/2019 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:19
1 Івано-Франківськ Костянтинівка 16, 20, 22/10/2019 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:19 11:39
1 Івано-Франківськ Костянтинівка 26/04-26/10/2019 по парних (крім 18/09, 14, 16, 20, 22, 24/10/2019), при двох непарних 28, 30, 2 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:16 11:37
16 ("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО") Львів Харків 17, 19/09/2019 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:16
1 Івано-Франківськ Костянтинівка 14/10/2019 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:19 11:37
1 Івано-Франківськ Костянтинівка з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28, 30, 2 Київ-Пас. 04:15 04:35 Харків-Пас. 11:16 11:37
1 Івано-Франківськ Костянтинівка 18/09/2019 Київ-Пас. 04:19 04:39 Харків-Пас. 11:16 11:37
142 Львів Бахмут 15/10/2019 Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 14:28 14:50
142 Львів Бахмут 16, 17, 20-23/10/2019 Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 14:34 14:54
142 Львів Бахмут до 26/10/2019 щоденно, крім 14-17, 20-23/10/2019 Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 14:25 14:50
142 Львів Бахмут 14/10/2019 Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 14:28 14:50
142 Львів Бахмут з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 05:40 06:23 Харків-Пас. 14:25 14:50
722 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 06:45 Харків-Пас. 11:34
722 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 15, 17, 18, 21-24/10/2019 Київ-Пас. 06:45 Харків-Пас. 11:34
722 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків 17, 18, 21-24/10/2019 щоденно Київ-Пас. 06:45 Харків-Пас. 11:37
722 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків 15/10/2019 Київ-Пас. 06:45 Харків-Пас. 11:37
45 Ужгород Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 11:46 12:06 Харків-Пас. 22:07 22:45
45 Ужгород Лисичанськ 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 17-25/09, 27/09-11/10/2019 Київ-Пас. 11:46 12:06 Харків-Пас. 22:07 22:45
45 Ужгород Лисичанськ 17-25/09/2019 щоденно Київ-Пас. 11:46 12:06 Харків-Пас. 22:07 22:45
45 Ужгород Лисичанськ 27/09-11/10/2019 щоденно Київ-Пас. 11:46 12:06 Харків-Пас. 19:57 21:17
724 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків до 26/10/2019 щоденно, крім 17, 18, 21-24/10/2019 Київ-Пас. 13:25 Харків-Пас. 18:13
724 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків 17, 18, 21-24/10/2019 щоденно Київ-Пас. 13:25 Харків-Пас. 18:16
724 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 13:25 Харків-Пас. 18:13
370 Київ Баку з 28/10/2019 по понеділках Київ-Пас. 13:50 Харків-Пас. 22:24 22:58
370 Київ Баку 5/08-21/10/2019 по понеділках Київ-Пас. 14:50 Харків-Пас. 22:40 23:26
720 (РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС) Київ Харків з 27/10/2019 щоденно; відмінено 29/10, 12, 26/11/2019 Київ-Пас. 16:25 Харків-Пас. 23:42
720 (РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС) Київ Харків до 26/10/2019 щоденно; відмінено 3, 17/09, 1, 15/10/2019 Київ-Пас. 16:25 Харків-Пас. 23:42
726 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків до 26/10/2019 щоденно Київ-Пас. 18:02 Харків-Пас. 22:47
726 (ІНТЕРСІТІ+) Київ Харків з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 18:02 Харків-Пас. 22:47
124 Київ Костянтинівка 24/10/2019 Київ-Пас. 21:20 Харків-Пас. 06:42 07:06
124 Київ Костянтинівка 28/09-11/10/2019 щоденно Київ-Пас. 21:20 Харків-Пас. 06:42 07:08
124 Київ Костянтинівка 17-26/09/2019 щоденно Київ-Пас. 21:20 Харків-Пас. 06:42 07:08
124 Київ Костянтинівка з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 21:20 Харків-Пас. 06:42 07:08
124 Київ Костянтинівка до 26/10/2019 щоденно, крім 17-26/09, 28/09-11, 24/10/2019 Київ-Пас. 21:20 Харків-Пас. 06:42 07:08
64 ("ОБЕРІГ") Київ Харків з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 23:05 Харків-Пас. 05:57
64 ("ОБЕРІГ") Київ Харків 31/03-26/10/2019 щоденно Київ-Пас. 23:05 Харків-Пас. 05:57
138 Хмельницький Лисичанськ 25/09-5/10/2019 щоденно Київ-Пас. 22:52 23:12 Харків-Пас. 07:52 08:20
138 Хмельницький Лисичанськ до 26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10, 24/10/2019 Київ-Пас. 22:52 23:12 Харків-Пас. 07:52 08:20
138 Хмельницький Лисичанськ 24/10/2019 Київ-Пас. 22:52 23:12 Харків-Пас. 07:52 08:18
138 Хмельницький Лисичанськ з 27/10/2019 щоденно Київ-Пас. 22:47 23:12 Харків-Пас. 07:52 08:20

Розклад у зворотньому напрямку
Пошук проїзду з однією пересадкою