Друк

 

Послуги на вокзалах

Звернувшись до послуг залізничного транспорту, Ви можете отримати широкий спектр сервісних послуг на вокзалах залізниць України.

Сучасні вокзальні комплекси пропонують послуги камер схову , багажних відділень , залів очікування загального користування та підвищеного комфорту, кімнат відпочинку, кімнат матері та дитини, залів очікування для пасажирів з дітьми, для інвалідів, для прийому офіційних делегацій.

На вокзалах до ваших послуг запропоновані центри сервісного обслуговування пасажирів, де можна отримати комплексне обслуговування: забронювати проїзні документи на проїзд, замовити номер в готелі, таксі, послуги носія, скористатися факсом, персональним комп’ютером з доступом до мережі Інтернет, відправити електронну пошту, провести приємно час в затишній обстановці комфортних залів очікування.

У ресторанах та буфетах наші працівники подбають про повноцінне та якісне харчування кожного пасажира.

Зони відпочинку на вокзалах регіональних філій АТ «Укрзалізниця»
для військових пасажирів та учасників АТО

АТ «Українська» залізниця» прийнято рішення про визнання шани військовослужбовцям-учасникам операції об’єднаних сил, антитерористичної операції (далі – учасники АТО/ООС), та відкриття залів з комфортними умовами перебування останніх під час очікування поїздів.

На вокзалах станцій Київ-Пасажирський, Одеса-Головна, Харків-Пасажирський, Дніпро, Запоріжжя-1, Полтава Південна, Чоп, Т. Шевченко, Миколаїв, Херсон, Вінниця, Чернівці, Рівне, Львів, Ужгород, Тернопіль, Жмеринка, Суми, Івано-Франківськ, Козятин, Біла Церква, Хмельницький відкриті безкоштовні зали очікування для військовослужбовців – учасників АТО/ООС, які працюють в цілодобовому режимі.

Зали очікування передбачені для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників АТО/ООС) при наявності посвідчення (документу), який засвідчує безпосередню участь особи в АТО/ООС та проїзного документу на пасажирські поїзди (внутрішнього та міжнародного сполучень) на поточну та наступну добу.

З урахуванням численних звернень, АТ «Укрзалізниця» погоджено перелік категорій осіб які можуть користуватися зазначеним залом за наявності проїзного документу на пасажирські поїзди (внутрішнього/міжнародного сполучень) на поточну та наступну добу та підтверджуючих  документів, а саме:

- учасники АТО/ООС (в т.ч. бійці-добровольці АТО/ООС, добровольці-медики, які допомагали/допомагають і евакуйовували/евакуюють поранених безпосередньо з зони бойових дій) – за наявності документа (довідки і т.п.) про безпосередню участь в АТО/ООС;

- близькі родичі загиблих учасників АТО/ООС – за наявності документа який ідентифікує особу відвідувача, документів, що підтверджують родинні зв’язки; свідоцтво про смерть;

- близькі родичі загиблих осіб, які відносяться до Героїв Небесної сотні – за наявності документа який ідентифікує особу відвідувача, та наступних документів: що підтверджують родинні зв’язки; свідоцтво про смерть; довідка чи інший документ, що підтверджує особу загиблого – Героя Небесної сотні.

 

 

 

«Вокзальна компанія»

 

регіональна філія

«Донецька залізниця»

АТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Львівська залізниця»

АТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Одеська залізниця»

АТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Південна залізниця»

АТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Південно-Західна залізниця»

АТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Придніпровська залізниця»

АТ «Укрзалізниця»