Друк

Послуги на вокзалах

Звернувшись до послуг залізничного транспорту, Ви можете отримати широкий спектр сервісних послуг у поїздах залізниць України.

Сучасні вокзальні комплекси пропонують послуги камер схову , багажних відділень , залів очікування загального користування та підвищеного комфорту, кімнат відпочинку, кімнат матері та дитини, залів очікування для пасажирів з дітьми, для інвалідів, для прийому офіційних делегацій.

На вокзалах до ваших послуг запропоновані центри сервісного обслуговування пасажирів, де можна отримати комплексне обслуговування: забронювати проїзні документи на проїзд, замовити номер в готелі, таксі, послуги носія, скористатися факсом, персональним комп’ютером з доступом до мережі Інтернет, відправити електронну пошту, провести приємно час в затишній обстановці комфортних залів очікування.

У ресторанах та буфетах наші працівники подбають про повноцінне та якісне харчування кожного пасажира.

Зони відпочинку на вокзалах регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця»
для військових пасажирів та учасників АТО

На сьогодні розроблено технологію роботи вокзальних комплексів, яка включає найважливіші напрямки обслуговування військових пасажирів та учасників АТО, а саме: інформаційне забезпечення, оформлення проїзду, створення належних умов відпочинку тощо.

У залах очікування на вокзалах регіональних філій залежно від місцевих умов виділено зони відпочинку (окремі місця або ізольовані частини приміщень).

На вокзалах Київ-Пасажирський, Одеса-Головна функціонують спеціалізовані зали для військовослужбовців.

Волонтерські пости розташовані на вокзалах Київ-Пасажирський (ІІ поверх Південного вокзалу), Миколаїв (ІІ поверх будівлі вокзалу, ліворуч від сходів), Одеса-Головна (в залі для військовослужбовців), Харків (хол готелю «Експрес»), Дніпро (І поверх зал очікування № 3), де учасники АТО можуть перепочити в очікувані свого поїзда.

ПАТ «Укрзалізниця» і в подальшому готова до співпраці з волонтерськими організаціями щодо створення на вокзалах належних умов для комфортного перебування учасників АТО.

 

 

регіональна філія

«Львівська залізниця»

ПАТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Одеська залізниця»

ПАТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Південна залізниця»

ПАТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Південно-Західна залізниця»

ПАТ «Укрзалізниця»

регіональна філія

«Придніпровська залізниця»

ПАТ «Укрзалізниця»