Друк

    Особам з інвалідністю

Для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на вокзалах і станціях АТ «Укрзалізниця» створено належні умови для безперешкодного доступу до об’єктів залізничної інфраструктури (облаштування місць та кімнат відпочинку, залів очікування, туалетних кімнат, квиткових кас, пандусів, кнопок виклику чергових працівників, камер схову, місць для паркування і забезпечення засобами навігації та орієнтування), що можна переглянути на інтерактивній карті, перейшовши за посиланням.

Для обслуговування, супроводження, вирішення питань, пов’язаних з організацією перевезень, на вокзалах і станціях працюють групи з надання допомоги особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення. До складу груп входять працівники медичних пунктів, чергові по вокзалах, старші квиткові касири та інші працівники, які задіяні в обслуговуванні осіб з інвалідністю. Інформація про наявність зазначених груп доводиться до пасажирів по гучномовному зв’язку та візуально на інформаційних стендах і табло.

З 17.01.2019 впроваджено оформлення через мережу Інтернет на сайті booking.uz.gov.ua пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю з підтвердженням дійсності статусу документа, що посвідчує право на пільгу, за допомогою централізованого банку даних з проблем інвалідності Мінсоцполітики. Оформити проїзні документи через мережу Інтернет можуть особи з інвалідністю, які належать до пільгової категорії громадян, що мають право на проїзд залізничним транспортом за пільговою ціною без використання талонів.

У штабних вагонах пасажирських поїздів знаходяться крісла колісні для пересування осіб з інвалідністю у салоні вагону. За отриманням допомоги звертатись до начальника поїзда або провідника штабного вагону

 

 WEB-сервіс замовлення спеціального вагону

З метою поширення послуг, які надаються пасажирам, та покращення сервісу для осіб з інвалідністю з 12.09.2019 впроваджується в дослідну експлуатацію послуга з оформлення замовлень на включення спеціально обладнаного вагону для перевезення осіб з інвалідністю через WEB-сервіс з оформлення замовлень на включення спеціально обладнаного вагону для осіб з інвалідністю з послідуючим оформленням квитків з бронь-замовлення у квиткових касах.


 

 Контактний e-mall  для звернень користувачів з питань отримання інформації щодо стану замовлення на перевезення у спеціальному вагоні для осіб з інвалідністю, наданого через WEB-сервіс: irv-ucop@sw.uz.gov.ua

Телефон  для звернень користувачів з питань отримання інформації щодо стану замовлення +38(44) 465-19-20.

Технічна підтримка з питань працездатності сервісу  +380(44) 406-99-33. Звернення приймаються в робочі дні з 08:00 до 17:00.

Керівництво користувача замовлення перевезення в спеціальному вагоні