Друк

    Особам з інвалідністю

Для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на вокзалах і станціях АТ «Укрзалізниця» створено належні умови для безперешкодного доступу до об’єктів залізничної інфраструктури (облаштування місць та кімнат відпочинку, залів очікування, туалетних кімнат, квиткових кас, пандусів, кнопок виклику чергових працівників, камер схову, місць для паркування і забезпечення засобами навігації та орієнтування), що можна переглянути на інтерактивній карті, перейшовши за посиланням.

Для обслуговування, супроводження, вирішення питань, пов’язаних з організацією перевезень, на вокзалах і станціях працюють групи з надання допомоги особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення. До складу груп входять працівники медичних пунктів, чергові по вокзалах, старші квиткові касири та інші працівники, які задіяні в обслуговуванні осіб з інвалідністю. Інформація про наявність зазначених груп доводиться до пасажирів по гучномовному зв’язку та візуально на інформаційних стендах і табло.

 

Загальна інформація елементів доступності для осіб з інвалідністю по вокзалах залізниць України

Інформація щодо стану доступності для осіб з інвалідністю залізничних вокзалів та станцій АТ "Укрзалізниця"

 

План-графік здійснення заходів щодо усунення виявлених недоліків, що перешкоджають доступності будівель, приміщень та прилеглої території для осіб з інвалідністю по філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатація будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» у 2017-2019 роках станом на 28.03.2019

 

Послуги вагона для перевезення осіб з інвалідністю

 

 

Пільги на проїзд залізничним транспортом >>>