Друк

Пасажирам

Укрзалізниця – це сучасне транспортне підприємство, що має розгалужену мережу залізничних шляхів, загальна експлуатаційна довжина яких складає понад 22 тис. кілометрів.

Піклуючись про Вашу зручність, ми не лише намагаємося покращити якість наших послуг, але і вводимо нові сервіси для зручного та швидкого пошуку залізничних квитків.

Відтепер Ви маєте змогу не лише шукати необхідний Вам потяг, але і переглянути наявну кількість вільних місць по будь-якому напрямку. Крім цього ми спростили механізм придбання квитків через мережу Інтернет.

Щасливої дороги!

 

Укрзалізниця, Bolt та Visa дають до 50% знижки на таксі до вокзалу
З 24 грудня для всіх пасажирів Укрзалізниці з преміальною карткою Visa у додатку Bolt діє знижка до 50% на поїздки до залізничного вокзалу та з вокзалу додому.
Замовити поїздку будь-якої категорії та заощадити до 50 грн з кожної можна у Києві (на Центральному та Південному вокзалах), Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та Запоріжжі. Знижка застосовується автоматично для 2 поїздок на місяць, якщо в обраному маршруті відправною або кінцевою точкою є один з 7 вокзалів. Акція активна до кінця червня 2021 року з правом подовження і застосовується для преміальних карток Visa Infinite, Visa Signature, Visa Platinum, які випущені в Україні (окрім оплат Apple Pay).
Нагадуємо, що восени Укрзалізниця підписала меморандум про співпрацю з Visa по низці сервісних та інфраструктурних проектів, які будуть презентовані у 2021 році.