Друк

Протоколи нарад по узгодженню орієнтовних обсягів та умов перевезень зовнішньоторговельних вантажів залізничним транспортом між залізничними адміністраціями

текст Протоколу наради по узгодженню орієнтовних обсягів та умов перевезень експортних, імпортних та транзитних вантажів залізничним транспортом між Угорщиною, Росією, Україною та Сербією на 2019 рік, яка відбулась 1‑5 квітня 2019 року в м. Мокра Гора (Сербія)

Протокол наради представників АТ Залізнична компанія Карго Словаччина, ВАТ «Російські залізниці» та АТ «Укрзалізниця» щодо узгодження орієнтовних об'ємів і умов перевезень зовнішньоторговельних вантажів між Словаччиною, Росією та Україною на 2019 рік (08-11 квітня 2019 року, м. Старий Смоковець (Словаччина).

Протокол наради щодо організації залізничних перевезень вантажів між Україною, Республікою Білорусь, Литовською Республікою, Російською Федерацією, Німеччиною і Республікою Польща, а також транзитом через ці країни в напрямку Схід-Захід-Схід (13-16 травня 2019 року, м. Щецин (Польща).

Протокол наради з узгодження орієнтовних обсягів та умов перевезень зовнішньоторговельних вантажів залізничним транспортом між Україною, Румунією, Республікою Молдова, Республікою Болгарія та Російською Федерацією через прикордонні переходи України та Румунії, Республіки Молдова та Румунії на 2019 рік (3-6 червня 2019 року, м. Калінінград (Росія).