Друк

Відкрите обговорення проекту змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця» на 2019 рік

 

        

Акціонерне товариство «Українська залізниця» (далі – Товариство) здійснює ліцензійну діяльність з розподілу електричної енергії.

Щорічно Товариством розробляється Інвестиційна програма на календарний рік, погоджується Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Державною інспекцією енергетичного нагляду та схвалюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП).

Інвестиційна програма - план використання коштів для підвищення рівня надійності та економічності роботи основних фондів, який містить комплекс зобов'язань ліцензіата на період її виконання щодо розвитку ліцензіата, джерела її фінансування, графік виконання.

Інвестиційна програма з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця» на 2019 рік (далі – Інвестиційна програма або ІП) схвалена на відкритому засіданні НКРЕКП 31.05.2019 (постанова № 880).

Проаналізувавши хід проведення тендерних закупівель з метою забезпечення повного її виконання та освоєння коштів виникла необхідність внесення до неї змін.

 У відповідності до вимог Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 04.09.2018 № 955, Товариство повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту змін до Інвестиційної програми на 2019 рік.

Пропозиції та зауваження, а також заявки для участі у засіданні приймаються до 16.09.2019 року включно за електронною адресою kobiletskaya@uz.gov.ua  або поштою: 03150, м. Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5, АТ «Укрзалізниця» Департамент електрифікації та електропостачання. Контактна особа: Кобилецька Світлана Вікторівна, тел. (044) 465-05-32.

Відкрите обговорення та розгляд пропозицій і зауважень до проекту Інвестиційної програми відбудеться 18 вересня 2019 року об 11.30 в приміщенні АТ «Укрзалізниця» за адресою: 03150, м Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5, каб. 510.


Таблиця змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця» на 2019 рік