Друк

Музеї і виставкові майданчики

Музей історії Одеської залізниці

Музей історії Одеської залізниці був заснований в 1985 році. Під час існування музею зібрана велика кількість експонатів, які відображають найважливіші події з історії становлення та розвитку магістралі. Це раритетні архівні документи, фотографії, різноманітні нагороди, прапори, залізничний інвентар минулих років, формений одяг, макети рухомого складу, а також інші предмети, які на сьогоднішній день мають велику культурну та історичну цінність. До уваги відвідувачів музею представлено більш ніж 1200 експонатів.

За роки існування музей історії Одеської залізниці відвідали делегації з різних куточків планети. У книзі відгуків музею є слова подяки від залізничників Великобританії, Італії, Китаю і багатьох інших країн близького та дальнього зарубіжжя.

Двері музею завжди відчинені для всіх бажаючих познайомитися із славними традиціями та духовною спадщиною Одеської магістралі, кому цікава історія міста і країни. Щодня проводяться екскурсії для школярів, студентів, представників ветеранських організацій. Завдяки діяльності музею, направленій на популяризацію історичної спадщини Одеської залізниці, цей заклад є одним із провідних культурно-просвітніх і виховних центрів філії.

 

Адреса музею: м. Одеса, вул. Степова, 44

                       Тел: (048) 727-20-49, 727-20-53