Друк

ЦНТІ регіональної філії "Південно-Західна залізниця"

Основні напрямки діяльності

  • Одним з найважливіших напрямків роботи ДЦНТІ є широка пропаганда найновітніших досягнень науки та техніки, прогресивних технологій, які повинні впроваджуватись в структурних підрозділах.
  • Формування єдиного інформаційного ресурсу центру складається із збору, аналізу, обробки, накопичення та зберігання науково-технічної вітчизняної та зарубіжної інформації з подальшим її розповсюдженням. Проводиться відбір  та узагальнення інформації про науково-технічні досягнення, передовий досвід раціоналізаторів та винахідників підприємств залізниці та залізниць СНД. Фахівцями  надається методична та практична допомога підприємствам залізниці при складанні інформаційних карт та інформаційних листків на раціоналізаторські пропозиції.
  • Також проводиться моніторинг періодичних видань та інтернет –ресурсів з метою складання реферативних та бібліографічних показчиків, тематичних добірок тощо для подальшого розповсюдження причетним.
  • ЦНТІ готує комп'ютерні макети буклетів, стендів, банерів, фотокниг, проспектів, тематичних добірок та інших інформаційних видань, популяризуючи роботу залізниці.
  • Проводиться фотозйомка та фоторепортажі урочистих подій, виставок, роботи підприємств залізниці, спортивних турнірів, святкових концертів тощо з метою висвітлення сьогодення та досягнень підприємств залізниці.
  • Довідково-інформаційне та бібліотечне обслуговування  фахівців регіональної філії "Південно - Західна залізниця"   здійснює  науково-технічна бібліотека  та її 10 філіалів.
  • Науково-технічна бібліотека забезпечує абонентів технічною та економічною літературою. НТБ здійснює довідково-інформаційне та бібліотечне обслуговування фахівців філії, оперативне інформування керівників і фахівців з актуальних проблем галузі та соціально-політичних питань, поточне формування довідково-інформаційного фонду НТБ та всіх її філій.   
  • Сектор комплектування НТБ здійснює поточне формування довідково – інформаційного  фонду  НТБ   та  всіх  її  філій.