Друк

Пропозиції оренди нерухомості

Контактна особа в Департаменті майнової політики АТ "Укрзалізниця":

Собора Наталія   
т. 044 465 24 83    
e-mail: sobora@uz.gov.ua (для копій звернень на структурні підрозділи АТ "Укрзалізниця")

 

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна, по яких АТ «Укрзалізниця» готова забезпечити проведення аукціону в системі «PROZORRO.ПРОДАЖІ» в найкоротші терміни ЗА НАЯВНОСТІ ЗВЕРНЕНЬ ПОТЕНЦІЙНИХ ОРЕНДАРІВ.

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОТЕНЦІЙНІ ОБ’ЄКТИ ОРЕНДИ МАЙНА

 

 1. план - схема вокзалу станції Дніпро-Головний з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 2. план - схема вокзалу станції Запоріжжя 1 з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 3. план - схема вокзалу станції Суми з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 4. план - схема вокзалу станції Козятин з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 5. план - схема вокзалу станції Хмельницький з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди.
 6. план - схема вокзалу станції Полтава Південна з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 7. план - схема вокзалу станції Біла Церква з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 8. план - схема вокзалу станції Вінниця з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 9. план - схема вокзалу станції ім. Т. Шевченка з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 10. план - схема вокзалу станції Рівне з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 11. план - схема вокзалу станції Тернопіль з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 12. план - схема вокзалу станції Чоп з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди;
 13. план - схема вокзалу станції Фастів з визначеними місцями потенційних об’єктів оренди.

 

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна ( 2 об’єкти), що увійшли до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 26.01.2022 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (35 об’єктів), що увійшли до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 25.01.2022 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (35 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 28.01.2022 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (181 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 24.01.2022 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна ( 82 об’єктів), що увійшли до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 12.01.2022 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна ( 98 об’єктів), що увійшли до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 28.12.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (29 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 29.12.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (182 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 30.12.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (3 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 15.12.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі» 

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 15.12.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційний об’єкт оренди майна (1 об’єкт), що увійшов до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», щодо якого 07.12.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційного об’єкту оренди майна (1 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 01.12.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 29.11.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційний об’єкт оренди майна (1 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по якому 22.11.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (8 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 12.11.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

РУХОМИЙ СКЛАД (спеціальні вагони типу «ЗАК») Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (5 лотів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 08.11.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

РУХОМИЙ СКЛАД (спеціальні вагони типу «ЗАК») Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (5 лотів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 01.11.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (5 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 29.10.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційний об’єкт оренди майна (1 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по якому 29.10.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

РУХОМИЙ СКЛАД (спеціальні вагони типу «ЗАК») Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (5 лотів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 22.10.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 30.09.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (8 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 24.09.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (4 об’єкти), що увійшли до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 27.09.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (79 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 17.09.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон, зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків, потенційних об’єктів оренди майна (5 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 14.09.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (4 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 13.09.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (18 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 10.09.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Перелік об'єктів нерухомого майна, що увійшло до статутного капіталу АТ  "Укрзалізниця", по яких  30.08.2021  відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі" з урахуванням знижки 50% рекомендованого початкового (стартового) розміру орендної плати за весь об'єкт оренди.

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (3 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ  «Укрзалізниця», по яких 30.08.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (113 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 27.08.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 25.08.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Вокзальні комплекси. Інформація про потенційний об’єкт оренди майна  (1 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по якому 12.08.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (5 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 02.08.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 50% потенційних об’єктів оренди майна (145 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 06.08.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 06.08.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон потенційних об’єктів оренди майна (4 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 06.08.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон потенційних об’єктів оренди майна (4 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 26.07.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 26.07.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ.Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (107 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 23.07.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 50% потенційних об’єктів оренди майна (162 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 20.07.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 08.07.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційний об’єкт оренди майна (1 об’єкт), який не увійшов до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця» та закріплений за ним на праві господарського відання, по якому 29.06.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

ВОКЗАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ. Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (125 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 02.07.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (8 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 25.06.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 14.06.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (174 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 11.06.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі» 

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 02.06.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Електронний аукціон зі зниженням стартової ціни на 20% потенційних об’єктів оренди майна (187 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 25.05.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (21 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 21.05.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (60 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 11.05.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Перелік об_єктів майна (67 об_єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ "Укрзалізниця", по яких 20.04.2021 відбудеться аукціон з передачі майна в оренду.

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 07.04.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (10 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 26.03.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (86 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 15.03.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (106 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 19.02.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (4 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 05.02.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (7 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 18.01.2021 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (7 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 24.12.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (62 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 11.12.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (10 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 24.12.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (56 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 27.11.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (66 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 20.11.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (74 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 09.11.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційний об’єкт оренди майна (1 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по якому 16.10.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (1 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 09.10.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (6 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 18.09.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (27 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 04.09.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (23 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 07.08.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (2 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 14.07.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (24 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 17.07.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (122 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 23.06.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (159 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 09.06.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (42 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 22.05.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (4 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 10.04.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (24 об’єкти), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 19.03.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (32 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 20.03.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (55 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 06.03.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (32 об’єкта), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 28.02.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (32 об’єкта), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 14.02.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (1 об’єкт), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 07.02.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі».

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (33 об’єкта), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 31.01.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (38 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 15.01.2020 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (33 об’єкта), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 24.12.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (15 об’єкта), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 20.12.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (43 об’єкта), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 13.12.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (19 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 06.12.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (10 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 26.11.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (11 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 25.11.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (25 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 15.11.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (10 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 18.11.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Об’єкти нерухомого майна АТ «Укрзалізниця», що увійшло до статутного капіталу, пропонуються для передачі в оренду потенційним орендарям через систему «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (11 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 08.11.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (53 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 07.11.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (11 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 30.10.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (5 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 18.10.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

 Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (10 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 16.10.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (30 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 08.10.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

 Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (7 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 04.10.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (80 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 25.09.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (5 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу
АТ «Укрзалізниця», по яких 02.10.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (80 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 25.09.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (7 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 24.09.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (7 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 11.09.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (7 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 03.09.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (7 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 20.08.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (7 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 09.08.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (8 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 30.07.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (10 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 17.07.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (8 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 12.07.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (18 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 08.07.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»

Інформація про потенційні об’єкти оренди майна (15 об’єктів), що увійшло до статутного капіталу АТ «Укрзалізниця», по яких 03.07.2019 відбудеться аукціон з передачі в оренду в електронній системі «Prozorro.Продажі»