Друк

Інформація про закупівлю про закупівлю промислових кондиціонерів Код ДК 021:2015: 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої №UA-2021-06-03-001900-c

1.  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Потужні програмно-апаратні комплекси для управління пасажирськими (АСК ПП УЗ) та вантажними (АСК ВП УЗ-Є) перевезеннями, серверне обладнання інформаційного середовища філії «ГІОЦ» АТ «Укрзалізниця», які розташовані в машинному залі 5 поверху та в машинному залі ЦСК 7 поверху головної будівлі працюють в цілодобовому режимі. З метою забезпечення відмово стійкої роботи обладнання, необхідно забезпечення постійного температурного режиму необхідно придбати промислові кондиціонери.

2. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

При визначенні очікуваної вартості проведено моніторинг ринку, а саме: направлено запити потенційним виконавцям, що надають аналогічні послуги та отримано комерційні пропозиції потенційних Учасників процедури закупівлі вищезазначеної послуги. За основу очікуваної вартості взята пропозиція з найменшою ціною.

Вищезазначену інформацію необхідно розмістити у підрозділі «Закупівлі» розділу «Про нас» протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів, а саме по 10.06.2021 року.