Друк

Запасні частини вагонів МПЛТ, Код ДК 021:2015 – 34630000-2 — Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху, оголошення UA-2021-05-12-010003-b

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Необхідність у здійсненні закупівлі запасних частин вагонів МПЛТ визначено виробничими потребами філії для забезпечення виконання технічного обслуговування вагонів міжрегіональних поїздів локомотивної тяги.

Потреба у виконанні технічного обслуговування в обсязі ТО-3 пасажирських вагонів міжрегіонального пасажирського поїзду на локомотивній тязі визначено Положенням з технічного обслуговування та ремонту пасажирських вагонів локомотивної тяги, затвердженим рішенням правління АТ «Укрзалізниця» від 13.08.2020 № Ц-45/68 Ком.т. Запасні частини, необхідні для виконання технічного обслуговування, визначені відповідно до нормативно-технічної документації заводу-виробника «Вагони пасажирські локомотивної тяги для міжрегіонального сполучення зі швидкістю 160 км/год. Керівництво з експлуатації, технічного обслуговування та ремонту» та чинної нормативно-технічної документації АТ «Укрзалізниця»

2. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі.

При визначенні очікуваної вартості проведено моніторинг ринку, а саме: направлено запити постачальникам та отримано комерційні пропозиції потенційних учасників процедури закупівлі вищезазначеного товару. За основу очікуваної вартості взята пропозиція з найменшою ціною та враховано закупівлі попередніх років.