Друк

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі 42670000-3Частини та приладдя до верстатів (Різці токарні), очікувана вартість закупівлі 95 301,86 грн., з ПДВ

Обгрунтування кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі код ДК 021:2015 – 42670000-3Частини та приладдя до верстатів (Різці токарні)

         Планом ремонту пасажирських вагонів на 2021 рік по філії «Пасажирська компанія» передбачено виконання ремонту пасажирських вагонів в об’ємі  КВР.

         Для виконання ремонту у відповідності до розрахункової потреби виробничих підрозділів у 2021 році в специфіковані плани для виконання робіт господарським способом філією «Пасажирська компанія» було включено закупівлю різців токарних.

         Різці токарні призначені для обробки твердих матеріалів на токарних, стругальних та довбальних верстатах в цехах виробничих підрозділів філії «Пасажирська компанія». Обробка здійснюється заглибленням ріжучої кромки в поверхню тіла заготовки деталі з одночасним рухом різця відносно поверхні заготовки та зніманням стружки.

        За призначенням різці підрозділяються на прохідні і прохідні упорні, застосовувані при обробці зовнішніх поверхонь тіл обертання, підрізні, використовувані при обробці торцевих поверхонь, відрізні, призначені для розрізування заготовок або відрізання готової деталі від заготовки. Якщо відрізний різець при своєму переміщенні не доведений до осі, то на деталі буде утворена канавка. Розточувальні різці застосовуються для розточування в заготовці відповідно наскрізних і глухих отворів.

         Різці токарні використовуються при ремонті та виготовленні складових пасажирських вагонів.

 

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі код ДК 021:2015 – 42670000-3Частини та приладдя до верстатів (Різці токарні)

       Для визначення очікуваної вартості закупівлі код ДК 021:2015 – 42670000-3Частини та приладдя до верстатів (Різці токарні), відділом забезпечення виробництва філії «Пасажирська компанія» направлені комерційні запити виробникам, офіційним представникам та дилерам,  постачальникам даної продукції та отримано комерційні пропозиції. Із застосуванням методу порівняння ринкових цін, для розрахунку очікуваної вартості у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 було визначено середньоринкову ціну та погоджено Департаментом категорійного управління АТ «Укрзалізниця».

      За тендером планується закупівля різців токарних на загальну суму з ПДВ 95 301,86 грн.