Друк

Департамент внутрішнього аудиту та контролю.

 

Основні завдання Департаменту внутрішнього аудиту та контролю:

1. Проведення аудиту бізнес-процесів структурних підрозділів, регіональних філій, філій АТ «Укрзалізниця» (далі – підрозділи Товариства), зокрема фінансово-господарської діяльності, збереження активів, дотримання законів, нормативних актів, стандартів, договірних зобов’язань та достовірності звітності підрозділів Товариства.

2. Контроль за повнотою, якістю та своєчасністю усунення недоліків та порушень, виявлених при аудитах у підрозділах Товариства, а також за реалізацією заходів в рамках плану погоджених дій менеджментом, направлених на підвищення ефективності бізнес-процесів Товариства.

3. Проведення моніторингових та аналітичних заходів.

4. Тестування основних компонентів та характеристик контрольного середовища, створеного топ-менеджментом Товариства, у відповідності до вимог закону Сарбейнза-Окслі.

5. Виявлення, оцінка ризиків та фінансових втрат Товариства.

6. Проведення аудиту повноти впровадження рекомендацій по раніше проведених аудитах, а також реалізації в рамках планів погоджених дій менеджментом заходів, направлених на підвищення ефективності бізнес-процесів Товариства.

7. Забезпечення органів управління Товариства незалежною достовірною та об’єктивною інформацією для прийняття управлінських рішень.

 

Керівництво.

Керівник Служби внутрішнього аудиту АТ «Укрзалізниця» - Директор Департаменту внутрішнього аудиту та контролю - Троян Олег Євгенович.

Перший заступник директора Департаменту внутрішнього аудиту та контролю - Нечай Василь Володимирович.

Заступник директора Департаменту внутрішнього аудиту та контролю - Зайцев Ігор Григорович.

Заступник директора Департаменту внутрішнього аудиту та контролю - Чернюшок Юрій Володимирович.

 

Контактна інформація.

03038, м. Київ, вул. С.Петлюри, 21а

Телефон приймальні: 465-03-97