Друк

Департамент комерційної роботи є структурним підрозділом апарату управління АТ «Укрзалізниця»

 

Департамент відповідно до законодавства здійснює оперативне керівництво комерційною роботою, пов’язаною із перевезенням вантажів, а також контролює та координує діяльність служб комерційної роботи та маркетингу регіональних філій, комерційних відділів дирекцій залізничних перевезень та їх підрозділів, механізованих дистанцій навантажувально-розвантажувальних робіт, філій: «Центр транспортного сервісу «Ліски», «Вінницятрансприлад», «Центр транспортної логістики» та «Рефрижераторна вагонна компанія» щодо оперативних, технологічних та нормативно-методичних питань.

 

Основні завдання

 

Підготовка проектів нормативно-правових актів і нормативних документів з питань перевезення вантажів у всіх видах сполучень. Розробка та впровадження технологій комбінованих та контрейлерних перевезень, організація взаємодії роботи з митними та іншими державними контролюючими органами під час перевезення вантажів. Впровадження електронного документообігу при перевезенні вантажів.

Розробка та впровадження тарифів на перевезення вантажів: державно регульованих (внутрішнє сполучення, експорт, імпорт), міжнародних (транзит) та регіональних (розробка проектів нормативних документів щодо формування, встановлення, застосування, зміни тарифів і розрахунків за перевезення вантажів). Здійснення моніторингу вантажних перевезень; відкриття/закриття станцій; визначення тарифних відстаней; кодування вантажів (внутрішнє та міжнародне).

Організація впровадження передових технологій в області вантажної та комерційної роботи, ремонтів та придбання основних засобів, їх раціональний розподіл і використання. Проведення політики розвитку господарства.

Організація та ведення претензійної роботи щодо вантажних перевезень. Розгляд претензій за незбереженні перевезення та прострочення в доставці вантажів у міжнародному сполученні.

Організація взаємовідносин з користувачами залізничних послуг, виконання відповідних функцій шляхом впровадження новітніх форм договірної роботи, виконання контрольних та аналітичних функцій стосовно діяльності структурних підрозділів, у т. ч. шляхом автоматизації процесів комерційної діяльності.

 

Керівництво:

Директор департаменту - МІРОШНІКОВ Андрій Миколайович.

Тел. 465-12-00.

Контактна інформація:

Адреса: м. Київ, вул. І.Федорова, 32.

Приймальня: тел. (044) 465-12-11.