Друк

Департамент організаційного розвитку є структурним підрозділом апарату управління АТ «Укрзалізниця».

Департамент відповідно до законодавства координує та контролює роботу щодо визначення функцій, обов’язків, повноважень, структури регіональних філій та філій, структурних підрозділів апарату управління АТ «Українська залізниця», оцінює ефективність та розробляє пропозиції щодо оптимізації бізнес-процесів, координує впровадження проектів організаційних змін та змін у бізнес-процесах.

 

Основні завдання

Підвищення ефективності та результативності системи управління, ефективності бізнес-процесів та взаємодії підрозділів АТ «Укрзалізниця».

Планування, формування та балансування організаційної структури, підвищення організаційної гнучкості АТ «Укрзалізниця».

Координація роботи щодо визначення функцій, завдань, повноважень структурних підрозділів АТ «Укрзалізниця».

Моделювання розподілу зон відповідальності між функціональними вертикалями, правлінням, апаратом управління АТ «Укрзалізниця», регіональними філіями та філіями.

Проведення аналізу, оптимізації та регламентації бізнес-процесів.

Здійснення впровадження та адміністрування системи запобіжних та коригувальних дій в межах системи менеджменту якості бізнес-процесів.

Перевірка дотримання вимог запроваджених проектів та змін, ефективність фактичного виконання бізнес-процесів та операцій структурними підрозділами апарату управління АТ «Укрзалізниця», регіональними філіями та філіями.

 

Керівництво

Директор Департаменту ДОДА Костянтин Степанович

т. 309-71-51

 Контактна інформація:

Адреса: м. Київ, вул. І.Франка, 19Б

Приймальня: тел. (044) 465-71-54