Друк

Департамент з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця»

 

Департамент з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень відповідно до законодавства координує та контролює роботу щодо визначення функцій, обов’язків, повноважень, структури філій «Пасажирська компанія» та «Українська залізнична швидкісна компанія».

 

Основні завдання

Забезпечення реалізації основних напрямків розвитку АТ «Укрзалізниця» з питань пасажирських перевезень залізничним транспортом у внутрішньому (крім приміського) та міжнародному сполученнях, сервісного обслуговування пасажирів та надання якісних послуг на вокзалах (станціях) і в поїздах.

Координація та контроль процесів перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу, ручної поклажі, живих тварин і птахів у внутрішньому (крім приміського) та міжнародному сполученнях.

Організовує та координує роботу з надання пасажирам послуг на вокзалах (станціях) і в поїздах, проводить аналіз існуючих та розробляє нові види послуг для підвищення якості сервісу обслуговування пасажирів, здійснює їх впровадження та контроль.

Узгоджує та надає пропозиції щодо розмірів руху пасажирських поїздів формування залізничних адміністрацій країн СНД, Балтії та Європи територією України. Бере участь у міжнародних нарадах з країнами СНД, Балтії та Європи з питань організації курсування пасажирських поїздів, причіпних та безпересадкових вагонів.

Розробляє та здійснює разом з структурними підрозділами апарату управління АТ «Укрзалізниця» програми та заходи з підвищення ефективності використання рухомого складу в пасажирському русі.

Визначення та забезпечення досягнення стратегічних цілей розвитку системи управління пасажирським господарством.

Забезпечення розробок та актуалізації нормативно-правової бази з питань розвитку та удосконалення системи управління пасажирськими перевезеннями у внутрішньому (крім приміського) та міжнародному сполученнях.

Розробляє та надає пропозиції до заходів з реалізації програм  стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця», реформування галузі, оновлення пасажирського рухомого складу, безпеки руху, охорони праці, енергозбереження та ін.

 

Керівництво

В.о. заступника директора Департаменту - КОРЖУК Денис Юрійович.

тел. 465-02-00

Контактна інформація:

Адреса: м.Київ, вул.Є. Гедройця, 5.

Телефон: приймальня (044) 465-02-27.