Друк

Департамент економіки, планування та бюджетування ПАТ «Українська залізниця».

 

Департамент відповідно до законодавства контролює та координує діяльність структурних підрозділів апарату управління ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій, філій та їх структурних підрозділів з питань планово-фінансової дисципліни, економічного планування, бюджетування та контролінгу фінансово-господарської діяльності.

Формування консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалізниця» в державних органах виконавчої влади, та захист фінплану в державних органах виконавчої влади, звітування про виконання фінансового плану

Формування та реалізація єдиної фінансово-економічної політики  ПАТ «Укрзалізниця» щодо планування та бюджетування фінансово-економічної діяльності регіональних філій та філій.

Координація діяльності регіональних філій, філій та залежних товариств з питань розробки та контролю виконання фінансових планів  та інших планових показників.

Формування і впровадження системи бюджетування та контролінгу.

Діагностика фінансового стану ПАТ «Укрзалізниця», аналіз фінансово-економічних показників, розробка оперативних управлінських рішень по покращенню фінансової діяльності ПАТ «Укрзалізниця».

Участь у розробці автоматизованих систем планування та аналізу фінансово-господарської діяльності.

 

В.о. директора Департаменту ЖАДІК Роман Григорович

 

Контактна інформація:

Адреса: м.Київ,  вул. Є.Ґедройця, 7

Телефон: приймальня (044) 465-40-44