Друк

Департамент економіки, планування та бюджетування АТ «Укрзалізниця»

 

Департамент відповідно до законодавства контролює та координує діяльність структурних підрозділів апарату управління АТ «Укрзалізниця», регіональних філій, філій та їх структурних підрозділів з питань планово-фінансової дисципліни, економічного планування, бюджетування та контролінгу фінансово-господарської діяльності.

Формування консолідованого фінансового плану АТ «Укрзалізниця» в державних органах виконавчої влади, та захист фінплану в державних органах виконавчої влади, звітування про виконання фінансового плану

Формування та реалізація єдиної фінансово-економічної політики АТ «Укрзалізниця» щодо планування та бюджетування фінансово-економічної діяльності регіональних філій та філій.

Координація діяльності регіональних філій, філій та залежних товариств з питань розробки та контролю виконання фінансових планів  та інших планових показників.

Формування і впровадження системи бюджетування та контролінгу.

Діагностика фінансового стану АТ «Укрзалізниця», аналіз фінансово-економічних показників, розробка оперативних управлінських рішень по покращенню фінансової діяльності АТ «Укрзалізниця».

Участь у розробці автоматизованих систем планування та аналізу фінансово-господарської діяльності.

 

Директор Департаменту ДЕМЕНТЬЄВ Сергій Володимирович

 

Контактна інформація:

Адреса: м.Київ,  вул. Є.Ґедройця, 7

Телефон: приймальня (044) 465-40-44