Друк

Департамент розвитку персоналу та кадрової політики

 

Короткий опис

Департамент розвитку персоналу та кадрової політики є структурним підрозділом апарату управління ПАТ «Укрзалізниця». Департамент організовує, контролює та координує діяльність ПАТ з питань професійного добору, кадрової роботи, професійного розвитку та навчання персоналу усіх категорій.  Здійснює координацію діяльності та контроль за  регіональними філіями, філіями ПАТ та центрами професійної підготовки персоналу з питань, що входять до компетенції Департаменту.

        

 Основні завдання

  Розробка та впровадження єдиної системи управління кадровим потенціалом Товариства щодо:

1. Систем підбору, прийому, адаптації та стажування працівників Товариства усіх категорій та рівнів, планування їх заміщення.

2. Заходів у частині удосконалення системи обліку кадрів, зміцнення трудової дисципліни. Здійснення функцій з обліку та ведення кадрового діловодства апарату управління Товариства та філії «Центр сервісного забезпечення».

3. Систем оцінки результатів роботи працівників Товариства усіх категорій та рівнів за визначеними показниками діяльності та індивідуальними планами розвитку.

4. Систем навчання та розвитку керівників вищої ланки управління.

5. Систем навчання та розвитку керівників, фахівців та працівників робітничих професії  Товариства.

6. Забезпечення планування та ефективного використання коштів, технічних засобів (в тому числі техніки) для системи навчання та підготовки працівників Товариства.   

Реалізація політики забезпечення житлом, поліпшення житлових умов та надання допомоги на його придбання.

 

Керівництво:

Директор - ОСІЙЧУК Микола Степанович

 

Адреса: м.Київ, вул. Є.Ґедройця, 5

Телефон приймальні: (044) 465-04-92