Друк

Департамент приміських пасажирських перевезень є структурним підрозділом апарату управління ПАТ «Укрзалізниця»

 

 

Департамент приміських пасажирських перевезень здійснює контроль  за роботою служб приміських пасажирських перевезень  регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця».

 

Основні завдання

 

Організація ефективної системи перевезення пасажирів у приміському сполученні згідно з міжнародними угодами з перевезення пасажирів, діючими Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затвердженими наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.12.2006 № 1196 (зі змінами) та зареєстрованими Міністерством юстиції України 04.04.2007 за № 310/13577 з безумовним забезпеченням безпеки руху поїздів, ефективного використання технічних засобів,  дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, виробничої санітарії та охорони довкілля.

Реалізація ефективної політики приміських пасажирських перевезень, забезпечення надання якісних послуг пасажирам в приміському сполученні.

Проведення єдиної технічної політики в господарстві приміських пасажирських перевезень, забезпечення підтримки і розвитку господарства та моторвагонного рухомого складу.

Забезпечення безпеки руху, вимог охорони праці, пожежної безпеки та охорони природного навколишнього середовища в господарстві приміських пасажирських перевезень.

 

Керівництво

Директор: Іванько Олександр Васильович

 

Контактна інформація

Адреса. м.Київ, вул.Тверська, 5

телефон: приймальня (044) 465-13-45, факс (044) 465-13-51