Друк

Департамент електрифікації та електропостачання АТ «Укрзалізниця»

Основні завдання департаменту:

 • забезпечення реалізації основних напрямків діяльності Товариства з питань безперебійного, надійного та ефективного функціонування електричних мереж Товариства.
 • координація процесів щодо утримання електричних мереж і забезпечення їх довгострокової спроможності виконувати свої функції шляхом перспективного планування заходів та інвестицій, направлених на їх технічне переоснащення, реконструкцію і розвиток.
 • розробка та затвердження в установленому порядку правил, процедур, нормативно-правових актів, нормативних документів Товариства, що регулюють питання безперебійного, надійного та ефективного функціонування електричних мереж (розподільчих та технологічних) і електрифікації об’єктів Товариства.
 • координація та контроль роботи господарства електропостачання із забезпечення безпеки руху поїздів та надійності електромереж Товариства.
 • впровадження та встановлення єдиної технічної діяльності в частині технічного обслуговування, ремонту, реконструкції, технічного переоснащення та нового будівництва електричних мереж Товариства.
 • розробка пропозицій щодо проведення науково-технічної діяльності, яка забезпечує вирішення пріоритетних технічних та технологічних питань, впровадження нової техніки, передових технологій у господарстві електропостачання регіональних філій, філій Товариства.
 • організація роботи з розрахунку по затвердженню та застосуванню тарифів на послуги з розподілу електричної енергії.
 • організація та проведення основних напрямків інвестиційної діяльності для удосконалення системи розподілу та технологічних мереж, підвищення їх надійності, безпечності та ефективності функціонування.
 • організація та проведення єдиної діяльності щодо технічного обслуговування, ремонту і модернізації спеціального самохідного рухомого складу для ремонту та обслуговування контактної мережі.
 • організація роботи з розробки та узгодження нормативно-технічних документів, які регламентують експлуатацію, утримання та ремонт пристроїв і механізмів, трудові витрати, направлені на забезпечення безпеки руху поїздів та охорони праці в господарстві електропостачання регіональних філій, філій Товариства.
 • удосконалення економічних методів управління господарською діяльністю підрозділів господарства електропостачання.
 • забезпечення діяльності з розподілу електричної енергії Товариства через філію «Енергозбут» та служби електропостачання регіональних філій.

 

Керівництво

Директор Департаменту електрифікації та електропостачання – Данильченко Вадим Іванович

Заступник директора Департаменту електрифікації та електропостачання – Ворчак Марина Володимирівка

Заступник директора Департаменту електрифікації та електропостачання – Міщенко Сергій Миколайович

Заступник директора Департаменту електрифікації та електропостачання – Максимчук Віталій Федорович

 

Контактна інформація

Адреса:03150, м. Київ, вул. Є. Ґедройця,5

Телефон приймальні: 465-05-40

Факс: 465-05-23