Друк

Департамент електрифікації та електропостачання

ПАТ «Укрзалізниця» (ЦЕ).

 

Короткий опис

Департамент реалізує основні напрямки політики АТ «Укрзалізниця» з питань організації забезпечення безперебійного, надійного та ефективного функціонування електричних мереж АТ «Укрзалізниця» та ліцензованої діяльності в енергетиці.

 

 Основні завдання

Забезпечення реалізації основних напрямків діяльності АТ «Укрзалізниця» з питань безперебійного, надійного та ефективного функціонування електричних мереж АТ «Укрзалізниця».

Розробка єдиної методології щодо взаємодії з виробниками, електророзподільними компаніями, електропостачальниками та споживачами електричної енергії та іншими учасниками ринку електричної енергії при реалізації ліцензованої діяльності АТ «Укрзалізниця» в енергетиці.

Координація процесів щодо утримання електричних мереж та забезпечення їх довгострокової спроможності виконувати свої функції шляхом перспективного планування заходів та інвестицій, направлених на їх технічне переоснащення, реконструкцію та розвиток для забезпечення достатньої потужності та надійності їх функціонування.

Забезпечення розробки регламентів щодо експлуатаційної роботи з утримання електричних мереж та інших технічних засобів і майна з метою їх ефективного використання в процесі господарської діяльності АТ «Укрзалізниця».

Впровадження та встановлення єдиної технічної діяльності в області технічного обслуговування, ремонту, реконструкції та технічного переоснащення, нового будівництва електричних мереж.

Вжиття заходів щодо налагодження та вдосконалення взаємодії з Міненерговугілля України, енергогенеруючими компаніями, електропостачальниками, електропередавальною та електророзподільними компаніями, направленої на захист економічних інтересів залізничного транспорту та здійснення ліцензованої діяльності з розподілу електричної енергії.

 

Керівництво:

Директор Департаменту електрифікації та електропостачання –  Твердохліб Юрій Михайлович,
Заступник директора Департаменту електрифікації та електропостачання – Борзенков Вадим Вітальович,
Заступник директора Департаменту електрифікації та електропостачання – Ворчак Марина Володимирівна.

 

Контактна інформація:

 Адреса: м. Київ, вул. Тверська 5

 Телефон: приймальня 465-05-40