Друк

Департамент електрифікації та електропостачання

ПАТ «Укрзалізниця» (ЦЕ).

 Короткий опис

Департамент реалізує основні напрямки політики ПАТ «Укрзалізниця» з питань організації забезпечення безперебійного, надійного та ефективного функціонування електричних мереж ПАТ «Укрзалізниця» та ліцензованої діяльності в енергетиці.

Основні завдання

 Забезпечення реалізації основних напрямків діяльності ПАТ «Укрзалізниця» з питань безперебійного, надійного та ефективного функціонування електричних мереж ПАТ «Укрзалізниця».

Розробка єдиної методології щодо взаємодії з виробниками, постачальниками та споживачами електричної енергії при реалізації ліцензованої діяльності ПАТ «Укрзалізниця» в енергетиці.

Координація процесів щодо утримання електричних мереж та забезпечення їх довгострокової спроможності виконувати свої функції шляхом перспективного планування заходів та інвестицій, направлених на їх технічне переоснащення, реконструкцію та розвиток для забезпечення достатньої потужності та надійності їх функціонування.

Забезпечення розробки регламентів щодо експлуатаційної роботи з утримання електричних мереж та інших технічних засобів і майна з метою їх ефективного використання в процесі господарської діяльності ПАТ «Укрзалізниця».

Впровадження та встановлення єдиної технічної діяльності в області технічного обслуговування, ремонту, реконструкції та технічного переоснащення, нового будівництва електричних мереж.

Вжиття заходів щодо налагодження та вдосконалення взаємодії з Міненерговугілля України, енергогенеруючими, електропостачальними, електропередавальною та електророзподільними компаніями, направленої на захист економічних інтересів залізничного транспорту та здійснення ліцензованої діяльності з постачання та передачі електричної енергії.

 

Керівництво:

В. о. директора Департаменту електрифікації та електропостачання –  Твердохліб Юрій Михайлович,
Заступник директора Департаменту електрифікації та електропостачання – Веремчук Вадим Васильович,
Заступник директора Департаменту електрифікації та електропостачання – Борзенков Вадим Вітальович.

 

Контактна інформація:

 Адреса: м. Київ, вул. Тверська 5

 Телефон: приймальня 465-05-40