Друк

Департамент вагонного господарства АТ «Укрзалізниця»

 

Основні завдання департаменту/управління/офісу/апарату директора:

  • Координація виробничої та господарської діяльності філій та структурних підрозділів вагонного господарства регіональних філій АТ «Укрзалізниця», контроль виконання запланованих об’ємних та фінансових показників підрозділами.
  • Проведення єдиної технічної та нормативної політики з питань функціонування вагонного господарства, стратегії його розвитку та реструктуризації.
  • Здійснення керівництва і контролю розробки та впровадження проектів, нормативно-правових актів та нормативних документів, які визначають порядок функціонування структурних підрозділів вагонного господарства регіональних філій та філій АТ «Укрзалізниця», механізації та автоматизації технологічних і виробничих процесів, планів капітальних інвестицій та ремонту основних засобів.
  • Розробка заходів з техніки безпеки, охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху поїздів, соціального захисту працівників вагонного господарства АТ «Укрзалізниця».
  • Забезпечення утримання у справному стані парку вантажних вагонів, контроль якості ремонту вантажних вагонів, їх вузлів та деталей, збереження вантажного рухомого складу, атестації вагоноремонтних підприємств і їх дільниць (цехів) та дотримання вимог охорони праці і пожежної безпеки по вагонному господарству регіональних філій та філій  АТ «Укрзалізниця».
  • Визначення пріоритетних напрямків капітальних вкладень та інвестицій.

 

Керівництво

Директор Департаменту МЕЛЬНИЧУК Володимир Богданович

 т. 465-03-05

Контактна інформація

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5

Тел.: (044) 465 03 24

Факс: (044) 465 03 37